Szanowni Państwo,

W zaistniałej sytuacji, w trosce o zdrowie naszych współpracowników i i ich rodzin, wszyscy pracujemy zdalnie. Dołożymy wszelkiej staranności, aby nie odczuli Państwo naszej nieobecności w biurze.

Prosimy jednocześnie o kontakt głównie przez Strefę Klienta. Zgłoszenia złożone tą drogą zostaną najszybciej rozwiązane. Ponadto nasz serwis dostępny jest także:

Pomoc merytoryczna dostępna jest::

  • w sprawach dotycząych PATRON-a: 515 128 618,
  • w sprawach dotyczących MOL-a i Libry: 517 199 881.

W pozostałych kwestiach (faktury, zamówienia) zapraszamy do kontaktu na ogólny adres:

Realizacja zamówień na kody kreskowe, karty czytelników oraz czytniki wstrzymana jest do odwołania.

Zespól MOL

#zostanwdomu

Oferta

MOL NET+

Kompleksowe rozwiązanie dedykowane bibliotekom szkolnym każdego rozmiaru.


Więcej

Libra NET

System przeznaczony dla bibliotek publicznych, zakładowych, muzealnych i akademickich.


Więcej

PATRON

Zintegrowany system biblioteczny dla najbardziej zaawansowanych użytkowników.


Więcej

Aktualności

Libra NET - aktualizacja 19.1

Data wydarzenia: 2020-01-31

Z przyjemnością informujemy, że wykonaliśmy dla Państwa kolejną aktualizację Libra NET. W tej aktualizacji poprawialiśmy wykonaliśmy sporo poprawek związanych ze stabilnością programu (m.in. odpornością na nietypowe dane). Wprowadziliśmy również parę zupełnie nowych funkcji (o czym poniżej). Proszę pamiętać, żeby zgłaszać wszelkie problemy przez Strefę klienta.

MOL NET+ - aktualizacja 19.1

MOL NET+
Data wydarzenia: 2020-01-30

W styczniowych aktualizacjach wprowadzaliśmy jak zwykle sporo poprawek zgłaszanych przez Państwa problemów. Dziękujemy za te zgłoszenia. Wprowadziliśmy również parę zupełnie nowych funkcji (o czym poniżej).

Proszę zwrócić uwagę, że zmiany wprowadzamy w turach. Wszystko po to, żeby maksymalnie skrócić przerwy. Zależnie od tego na jakim serwerze jest Państwa instalacja mogli dostać nową wersję innego dnia, ale do końca stycznia wszyscy powinni już korzystać z najnowszej wersji.

Główne zmiany:

MOL Optivum 16.00.6

MOL Optivum
Data wydarzenia: 2020-01-23

Wydaliśmy ważną aktualizację dla programu MOL Optivum. Nowa wersja wprowadza poprawki związane ze stabilnością programu i pobieraniem opisów. W opisie zmian znajdą Państwo również bardzo ważne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa. Także bezpieczeństwa danych osobowych (związane m.in. z RODO).

Aktualizację i szczegółowy opis zmian w tej wersji MOL Optivum można pobrać bezpośrednio z witryny naszego dystrybutora, firmy VULCAN.

.

Partnerzy

Najnowsze wersje

  • MOL NET+ 19.1.11
  • Libra NET 19.1.11
  • MOL Optivum 16.0.6
  • Libra 7.10.2
  • Patron 5.0.1

» Więcej o nowych wersjach